| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda, eu vreau sa dau comanda la niste ghete online, la scoala de fotbal euro-africa busteni pentru cine o stie, si imi trebuie codul postal, strada scolii este Mihai Eminescu, si cand caut strada Mihai Eminescu nu scrie nici un cod postal, deci, ce scriu la codul postal >

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Orasul Busteni are un singur cod postal, respectiv 105500, asa ca pe acesta il treci. Nu toate localitatile au coduri postale pe strazi, cele mai multe au un singur cod postal al localitatii.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Ok, si cand vreau sa comand ghetele, mai imi scrie acolo, companie, si club, la companie ce scriu? la club scriu numele scolii? si la adresa completa scriu, Scoala de fotbal euro-africa busteni strada Mihai Eminescu?

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

La companie nu scrii nimic iar la club adresa scolii.

| h3llboy666 a răspuns: