| anonim_4396 a întrebat:

dau funda!
vreau sa dau comanda la niste ghete pe site-ul ghete fotbal online,e prima mea comanda si nu stiu cum sa procedez de loc sad
va rog sa ma ajutati
La "companie"ce scriu?(am dat la persoana fizica)
La adresa completa ce scriu? (eu dau comanda la o scoala de fotbal busteni, deci scriu numele scolii acolo?)
La cod postal, nu stiu codul postal al scolii, si nici antrenorul meu nu il mai stie, cum il pot afla de pe internet?
Si la club actual scriu tot la fel numele scolii?
Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| h3llboy666 a răspuns:

105500 asta e codul postal pentru Busteni. Busteni are un singur cod postal. Referitor la adresa scrii adresa unde vrei sa ti se trimita pachetul. Daca vrei sa ti-l trimita la scoala scrii numele si adresa scolii.

| anonim_4396 explică (pentru h3llboy666):

Si la companie si la club?

| h3llboy666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai treci nimic treci doar numele tau, adresa scolii, orasul, judetul, codul postal, tara