| Sports a întrebat:

dau fundita!

Am un Samsung galasy s advance si daca dau cu telefonul usor de masa sau de mana se aude un usor zdranganit langa camera, in partea de sus, ce sa fie, am vazut ca si la Iphone e asa....sa fie lentilele camerei?

1 răspuns:
| ThacaniTha a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te ingrijoreze. Si eu am acelasi telefon la inceput si eu ma ingrijoram dar dupa m-am convins de la un amic care se pricepe. El a zis ca sunt multe spatii libere il telefon si probabil vreun fir sau ceva se misca. big grin