| Sports a întrebat:

dau fundita!
Zilele astea o sa-mi cumpar Samsung Galaxy S advance I 9070
insa nu ma pot decide ce culoare.....alb sau negru?
sunt baiat.

8 răspunsuri:
| Radyr a răspuns:

Albul este pentru fete si cocalari.

| dianaandra1467 a răspuns:

ALbul este o culoare firavă întâlnită peste tot, se potrivește cu orice, este mai rafinată și trebuie să ai mâinele curate dacă pui mâna pe alb.
În schimb negrul este o culoare întunecată ca un suflet trist care nu are șanse să se murdărească. Ți-aș recomanda negru, e mai de... băieți.

| AlexCătălin21 a răspuns:

Negru.

| cunoscatorul a răspuns:

Negru, clar.
De aici http://bitly.com/YD7rwm

| JustEo a răspuns:

Negru, boy...alb e naspa [sa`mi spui ce culoare ai aleswinking laughing))]

| Cristi972013 a răspuns:

Eu as alege negru pentru ca albu este pretentios...sti mai pui mana pe cv si dupa pui mana pe tel si se vede naspa daca iti iei negru ai grija sa nu il lasi la soarehappy

| LoverGirlForever a răspuns:

Eu zic negru ptk alb e naspa si se si murdareste mai repede imd se pune prafulwinking

| Risck a răspuns:

Ia-ti negru si punetzi o husa de aia pentru spate (alegi tu un model care iti place ) si o sa arate foarte bine.