| cipri7 a întrebat:

De cand mi-am instalat Windows 8 cand ascult ceva la pc sunetul mi se aude doar in casti chiar daca am si boxele bagate in pc si nu pot sa fac sa se auda doar in una dintre ele asa ca ma intrebam daca nu pot face sa se auda simultan si in boxe si in casti.

2 răspunsuri:
| timeOUT a răspuns:

Nu nu poti simulta, verifica boxele, sa nu aiba defect tehnice, altceva nu prea ai ce face.

| cipri7 explică (pentru timeOUT):

Nu au nici un defect, doar ca trebuie eu sa setez care sa fie default si ma gandeam ca poate pot cumva sa le fac sa mearga simultan ca pe Windows 7. Oricum multumesc de raspuns, macar stiu sa nu ma mai chinui laughing