| Alyn1998 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu mi se aude calculatorul pentru ca am bagat driverul si boxele sunt bagate corect dar tot nu se aude si boxele le-am luat ieri si sunetul este activat din windows
funda

3 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Posibil sa se fi ars placa audio! incearca si cu o pereche de casti! daca nici asa nu se aude iti trebuie alta noua! (p.s.: verifica conexiunea boxe-pc, posibil sa le fi conectat incorect)

| denisbun23 a răspuns:

Frate asculta cum ati zic scoti cablu si bagi iarasi in locul verde de la calculator ati apare ceva notificare si ati arata o cheie dai pe ia si di test de 2 ori si gata merge simplu daca stii am petit si eu da am gasit solutia singur

| AndrudydaForEver a răspuns:

Si eu am patit la fel si nu stiu ce sa fac.Ma ajutati si pe mine?