| maruneakflorin a întrebat:

de câte va zile Facebook-ul meu a luat o razna trimite cereri de prietenie tuturor necunoscutillor cum as putea sa șterg mai multi prieteni de o data sau să dau un reset la prieteni sau la tot Facebook-ul. ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai viruși pe calculator. Curăță-l! altfel riști să ai și contul FB blocat.

| Mihaelablabla a răspuns:

Pai iti faci alt cont. Altfel, nu merge. Trebuie sa ii stergi pe rand.

| Kappy1325 a răspuns:

Sterge-l si apoi îl instalezi iar, sigur îți ca merge. Funda