| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un spam pe facebook..nu am dat click pe nimic iar acum facebook-ul a luat-o razna si tot trimite cereri de-astea...partea proasta nu e asta...ci cand intru pe facebook stau 5 secunde si imi deschide o pagina cu procesing video de care nu pot sa scap si trebuie sa instalez ceva. CE pot sa fac? Va rog ajutati-ma! nu pot sa intru deloc pe facebook pentru ca imi apare acea pagina de fiecare data cand il deschid.

1 răspuns:
| Thales160 a răspuns:

Ai virusi. Du unitatea la un specialist si ti-o va rezolva cam in 5 zile. Funda?