| radudavid63 a întrebat:

De cateva zile tot primesc mesaje ciudate intr-o limba straina pe care nu o cunosc. Imi puteti spune ce inseamna si in ce limba sunt. Uita-ti unul: Xia mit csinálsz

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Eu zic sa da-i un reply cu urmatorul text: Adj szopást kíváncsi, hogy van még érdekel?

Traducere: http://goo.gl/frgGG

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e link dar poate cineva s/a abonat la newsletter iar acea pagina trimite mesaje pe numarul tau. Nu stiu ce inseamna fiindca nu stiu limba.

| baru a răspuns:

Sall. In limba maghiara, si inseamna, ce faci! Paste fericit!

| WhatMeanLove a răspuns:

Inseamna: Buna ce mai faci?

| LexiLaveil2 a răspuns:

Acest mesaj este in maghiara.
Si cred ca se scrie "szia" in loc de "xia". Si inseamna: "Hei, ce faci?"

| Patience a răspuns:

E in maghiara "Szia mit csinálsz"si inseamna "Hei, ce faci".

| krewoman a răspuns:

E maghiară. Inseamna: Buna, ce mai faci

| mayyapink a răspuns:

Asta e maghiara, am o vecina care vorbeste asahappy

| Balubell a răspuns:

Astia te mint.Inseamna vrei sa fi sotul meu draga radu? Eu zic sa zici Da! Cine stie ce noroc te o lovit! Funda?smug