| mihainet a întrebat:

De curand o sa plece un prieten in amerca si vreau sa imi ia un iphone 5 si am auzit ca decodat nu poate sa il ia. Dintre retelele at&t, sprint si verizon care poate fii decodata?

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Toate dar e foarte scump. il poate lua decodat de la Apple store dar il vei plati la pret integral 750 dolari. Asa daca isi face cineva abonament il ia la 200 de dolari, iti da tie telefonul si ramane el cu abonamentul dar telefonul va fi codat in retaua respectiva decodare oficiala vreo 8 milioane la at&t. depinde nu stiu sigur. o alta modalitate de decodare nu cred ca exista momentan gevey sim pentru iphone 5 nu am auzit...