| BdyBluu a întrebat:

Deci cand fac ceva in photoshop... dupa ce salvez mi le da in format PSD. Cum fac sa salvez in alt format...sau daca nu pot cu ce program pot modifica. Si nu-mi spuneti de Paint ca dejeaba deschid ca eu fac scrisuri in ps cu fonturi si texturi de alea speciale si daca deschid cu paint nu le am. Dau Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Aide a răspuns:

Atuci cand iti apare sa salvezi ai o mica bara de la dosar in care scrie psd. Dai pe sageata ai in jos si dai JPG, JPEGwinking

1 răspuns:
| filaret000 a răspuns:

E foarte simplu! cand dai save as dai o denumire la ce ai editat tu si alegi formatul. jpeg, am impresia ca ai editat alt format pe care photoshopul la recunoscut, dar nu ai program pentru el!, daca nu merge sa imi zici in ce format ai salvat si nu poti deschide.

O zii buna!