| AdRiAnHo97 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa sincronizez telecomanda upc cu televizorul? ca din manual nu inteleg nimic.

P.S. Acum 2 saptamani au oprit astia UPC ca sa mai extinda niste cabluri si mi s-a sters sincronizarea de pe telecomanda... Inainte porneam tv din telecomanda UPC dupa apasam pe butonu UPC si imi intra la canale tv. acum nu-mi mai merge... aceeasi problema si cu volumu.

5 răspunsuri:
| Dany127 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii. Ei te pot ajuta cel mai bine.

| AdRiAnHo97 explică:

Am uitat sa zic ca am sunat la relatii clienti si nici aia nu stiu... laughing

| AdRiAnHo97 explică:

Stiu linkul ala m-am uitat deja tot nu mergelaughing... astept alte raspunsuri