| skull12 a întrebat:

maine 14.04. 2018 lucreaza curierii?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Trebuia sa te uiti la program pe net, nu livreaza Cargus sambata si duminica.

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu.
Doar de luni.

| TheRGuy a răspuns:

Unii da, altii nu. Astia de la Altex, Emag etc nu lucreaza decat Luni-Vineri

| DoctorWh0 a răspuns (pentru TheRGuy):

Da fan courierul?

| skull12 explică (pentru TheRGuy):

Cei de la Carpat Sport... vine prin Urgent Cargus. si nu stiu daca imi vine maine comanda

| skull12 explică (pentru skull12):

Mai bine zis am dat comanda la eMAG dar bicicleta vine de la Carpat Sport livrata de Cargus

| Sn4k3 a răspuns (pentru skull12):

Trebuia sa te uiti la program pe net, nu livreaza Cargus sambata si duminica.