| LowWw a întrebat:

, mi-am adus aminte acum de ceva jocuri-concurs , dar nu mai stiu cum sa le gasesc , asa ca daca stiti voi vreunul sa imi lasati un link , dau funda pentru cel mai bun joc-concurs!

acest "joc-concurs" era sa iti alegi premiul , un fel de caracter animal sau pokemon sau ceva de genul , iar apoi sa le trimiti prietenilor tai un link pentru a te vota o data la 24 sau 12 ore si daca adunai xpuncte din x punte castigai acel premiu !
va rog ziceti-mi nu e graba dar nahhappy

4 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Sunt curios

| Acier a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci asta, jocurile alea sunt niste prostii.

| LowWw explică (pentru Acier):

Pai or fi ele niste prostii dar la unul am castigat un mouse si la unul am castigat o pereche de casti asa ca...

| LowWw explică:

Eu ma sfatuiesc sa o fac, am mai castigat un mouse si casti asa ca eu ma risc, va rog dati-mi macar un sitehappy