| mcdeliric1 a întrebat:

mi-am facut cont pe ask si dupa am dezactivat profilul si am creat altul..Si acum la noul profil cand dau la optiunea"gaseste-ti prietenii cu facebook" imi zice "contul tau de facebook este asociat cu alt cont ask.fm". E asociat cu vechiu cont pe care l-am dezactivat. Intrebarea mea este, cum asociez noul cont de ask.fm cu contul de facebook?

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca la setari https://www.facebook.com/settings?tab=applications&view

| mcdeliric1 explică (pentru Cr1st1ii):

Mersii,am reusit, am cautat pe fbk la setari aplicatia Ask.fm si am sters-o si a functionat. Am postat rezolvarea in caz ca se mai confrunta cineva cu asta. Ai funda.

| RocsiiRoxxi a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Mie tot nu imi funcțiozează. -_- am incercat de cel putin 50 de ori si nimic. Ce săă faac?!

| mcdeliric1 explică (pentru RocsiiRoxxi):

Habar nu am, la mine a funcționat. thinking

| Stoica_Tony_1995 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Mersii fra...Hai ca a mers big grin

| mcdeliric1 explică (pentru Stoica_Tony_1995):

Bravo!

| Bebee_Bebee_1998 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Ma poti ajuta si pe mine?

| Bebee_Bebee_1998 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Mie nu-mi merge asa ma poti ajuta si pe mine?

9 răspunsuri:
| Bebee_Bebee_1998 a răspuns:

Mie nu imi merge ma poate ajuta si pe mine cineva?

| unianimal a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu poti sa iti asociezi contul nou de ask cu facebook-ul tau.