| nokia5300 a întrebat:

nu stiti de la ce face calculatorul asa problema:cind pun vreun disc se blocheaza si trebu sal restartez.citeodata se blocheaza imediat cind pun discul, citeodata cind imi apare sal deschid. ajutati-ma va rog/.

1 răspuns:
| MrJuvett12 a răspuns:

Sunt 2 variante : ori discul e virusat sau prea zgariat ca sa-l citeasca ori pc-ul tau are prea multi virusi. mai bine ai instala un antivirus. i-ti recomand AVG Internet Security 2011. daca doresti sa il ai full si cu licenta si nu doar demo ceea ce gasesti pe net cauta-ma pe mess : black_pearl_z9@yahoo.com si i-ti dau antivirusul plus licenta la el pana in 2018.