| Radutzuu14 a întrebat:

Imi puteti spune de ce cand deschid calculatorul dau in my computer si nu mai gasesc discul D. Mai inainte ai dadeam restart la PC si imi aparea, acum nu imi mai apare de loc. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Driveul D: fiind ce mai exact? Disk solid, flash drive, unitate optica?

| raduro1985 a răspuns:

Exact: Discul D ce era inainte? Era un alt hard-disk, era o partitie secundara a hardului, CD(DVD)-Rom, un stick USB, sau chiar un BD-ROM (disk virtual creat de anumite programe ca Nero, PowerIso sau DaemonTools pentru jocuri)?
Scuze 4ndr33y, dar poate omu nu stie exact ce inseamna disk solid, flash sau unitate optica.

| Radutzuu14 explică:

Da era inainte (New Volume) big grin asa se numea. Hai sa va explic: Ma jucam cs si m-a scos ( am cs-u in D) si cand am dat in my computer sa intru iar nu mai era diskul D si cand repornesc Pc-ul imi apare diskul D in my computer. Oare ce are?

| Radutzuu14 explică:

Sa va dau un exemplu: Jucam Cs si dintr-o data m-a scos. Am vrut sa intru iar (Cs-ul il am in diskul D) si am dat pe my computer si nu mai era acolo diskul D. Dar cand repornesc calculatorul imi apare diskul D in my computer. Oare ce are?

| Radutzuu14 explică:

Da si era DvD room