| CorNNeL a întrebat:

pe cat incepe noul sezon din iubiri secrete?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Iubiri Secrete Sezonul 6 va incepe din aceasta toamna la Prima Tv. Sezonul 6 din telenovela Iubiri Secrete este asteptat cu sufletul la gura de fanii acestui serial.

M-am documentat acum, pentru tine, şi se pare ca începe pe 9 septembire tongue, Şi eu de abia aştept big grin

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

În toamnă. Pe 8 sau 16 septembriewinking

| CorNNeL explică (pentru Frank51):

Cand incepe scoala? Nu cred

| Frank51 a răspuns (pentru CorNNeL):

Iubiri Secrete Sezonul 6 va incepe din aceasta toamna la Prima Tv. Sezonul 6 din telenovela Iubiri Secrete este asteptat cu sufletul la gura de fanii acestui serial.

M-am documentat acum, pentru tine, şi se pare ca începe pe 9 septembire tongue, Şi eu de abia aştept big grin

| Prietenoasa a răspuns:

E asa tare serialul eu ma uit din primul sezon.