| daniel11 a întrebat:

pot instala Mac os X lion pe un hp pavilion dv6-1330ss? m-am cam plic de win7 si vreau sa incerc altceva... e intel core duo t6600 2.20 ghz rami 6 gb placa video 1 gb...merge instalat pe laptopu asta?

1 răspuns:
| Seby80 a răspuns:

Parerea mea este sa bagi un Mac os-x snow lion Intel only, deoarece daca bagi un sofware normal de Apple, nu o sa iti mearga ok si o sa ai probleme cu pc-ul, parerea mea este sa cauti o versiune Only Intel big grin