| HelloWirus a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie ce trebuie sa fac sa se vada clipurile de pe youtube mai clar? Se vad foarte prost si nu este de la cel care a incarcat clipul. Cateodata dupa cateva minute din clip se clarifica imaginea. Multumesc anticipat. Precizez ca am internet prin Stick USB Romtelecom.

Răspuns Câştigător
| rezervatro a răspuns:

Ar putea sa fie totusi, de la internet, dar cel mai probabl de la pc-ul tau sau laptop... problema ar fi la placa video; patesc si eu de multe ori asta. Deci, daca ai una mai veche, sau nu asa buna, cred ca asta ar fi problema.

| HelloWirus explică (pentru rezervatro):

Intr-adevar placa video este foarte mica, este de 64. Dar de ce se intampla asta decat la clipurile pe youtube? Cand vad un film nu am nici-o problema...

6 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Ai incercat sa setezi de la youtube varianta HD?

| HelloWirus explică (pentru JustSmileK):

Nu stiu de unde sa setez pe HD! sad

| JustSmileK a răspuns (pentru HelloWirus):

Cand ti se deschide clipul, in bara acolo de unde faci si full screen ai un fel de rotita si daca pui mouse-ul pe ea o sa-ti apara "change quality" si iti alegi de acolo varianta HD.

| HelloWirus explică (pentru JustSmileK):

Mersi! happy

| JustSmileK a răspuns (pentru HelloWirus):

N-ai pentru ce. tongue