| LOPAO a întrebat:

Salut Tpu.ro, recent mi-am cumparat un microfon de Karaoke Philips si l-am conectat la calculator. Bun, care este problema? Problema este ca se aude mono si foarte incet acesta fiind setat din placa audio pe 100 si se aude doar in boxa stanga in dreapta nimic.
Ceva ajutor?

Multumesc, anticipat!

2 răspunsuri:
| TheGamer123 a răspuns:

Ia o surubelnita desfa microfonul. Lasal juma de ora in pace si apoi pune-i suruburile la loc sau incearca sa scoti calculatorul din priza sau daca nu merge nimic mai uitate odata in cutie sa nu fie un cd. Daca e baga cd-ul in calculator si instaleaza driver-ul acela

| LOPAO explică:

Nu, microfonul are o singura margine la muxa -> mono