| Carlie a întrebat:

Stie cineva cand apare filmul Never say never?

Răspuns Câştigător
| SereSmile a răspuns:

In Romania s-ar putea sa nu mai apara ca trebuia sa apara in 25 martie, si eu am vrut sa ma duc la film si mama a sunat la cinema (in Cluj )si au spus ca nu cred mai apare filmu in Romania pentru ca sunt ceva probleme la el sau asa ceva, dar cred ca poti sa-l vezi pe net ( poate nu o sa gasesti)

2 răspunsuri:
| laurash_9338 a răspuns:

Deoarece nu a avut prea mare succes nu va aparea la cinema in Romania. Va aparea CD-ul cu filmul dar nu stiu cand.

| BlahxD a răspuns:

Never say never a aparut in America in Februarie, iar in Europa in Martie; in Romania trebuia sa fi aparut pana acum. Nu cred ca sunt sanse sa il vedem sad.