| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

stie cineva ce are nu merge microfonul la laptop este integrat el in citeste dar nu merge sa fie ars sau sa fie de la windows sau alta problema...

2 răspunsuri:
| GabrielGL a răspuns:

Intra la setari si fa un control il poti testa la sunet daca nu raspunde e ars sau poate ai pus castile si ai schibat setarile...

| Alexandru_Buse_1990 a răspuns:

Deschide mixerul de volum > system & sounds > iar la inregistrarea selecteaza ca dispozitiv implictit microfonul tau integrat detectat de laptop.