| IovanIulian a întrebat:

Am Windows 7 si nu mai imi merge microfonul... specific ca am laptop...dau fundahappybig grin

6 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Incearca sa reinstalezi placa de sunet poate l-ai dezinstalat din greseala, daca nu probabil ti s-a defectat microfonul daca ai inca laptopul in garantie du-te la ei daca nu cumparati o pereche de casti cu microfon si ai rezolvat problema mai ieftin si mai usor.

| schmoll a răspuns:

Salut.ce placa de sunet ai?
vezi in controll panel la sound....bifeaza mic...

| DV a răspuns:

Instaleaza-l iaar...

| OodanteoO a răspuns:

S=ar putea ca microfonul sa nu fie destul de performant pentru windows 7 mie mi s-a intamplat la camera web

| Unidev a răspuns:

Intri in control panel acolo cauta microfon si sunet ceva de genul apoi pune acolo setarile tale

| OmulTau a răspuns:

Mergi la setarile lui, si incearca de acolo, daca nu atunci mergi cu el la " doctor"...