| ioanamariana1234 a întrebat:

am o problema in legatura cu facebook-ul meu,atunci cand incerc sa imi confirm varsta reala,si salvez,imi spune ca aceasra data nu se poate salva,iar dedesubtul de la in formatii, imi apara asa, 18 undecover 18, si nu ma lasa sa salvez si sonfirm varsta mea reala.De ce? Nu stiu, va rog sa ma ajuta-ti, ofer funda celui de mai folos raspuns.happy

Răspuns Câştigător
| Graftzoor a răspuns:

Pai, poate ca, atunci cand ai pus data de nastere ai pus una mai mare ca varsta ta de ex 19/07/1992 si tu ai, eu stiu, 15-16 ani...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai pus anul nasterii care iti arata ca ai sub 18 ani.

| WhiteAndProud14 a răspuns:

Daca sub 16 sau sub 18 nu te lasa sa pui varsta aia...