| RzV666 a întrebat:

stie cineva locuri sigure de munca in Anglia? Nu stiu engleza la perfectie (engleza de balta) am calificarea de mecanic auto si am 3 ani experienta in domeniu si vreau sa plec in Anglia la o fabrica ceva. pana ma pun pe picioare. poate cineva sa ma ajute cu un site ceva care stie 100% ca este sigur si firma este existenta? Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Sigure gasesti doar pe portalul "Eures" (http://eures.anofm.ro/jobseekers_cor2.php)
Urmareste, saptamanal, joburile active afisate pe portal--- in acest moment se cauta doar tinichigii si vopsitori auto in Suedia (engleza mediu ).

1 răspuns: