| Nicknamenone02 a întrebat:

stiți cum aş putra sa pun bani pe un card PayPal?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Mergi la banca unde ai contul atasat si ceri sa-ti vireze de pe contul tau in contul Paypal.
Ai nevoie de datele bancare ale Paypal. Le gasesti in contul Paypal (nume complet, nr de cont, etc)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand Paypa-lul NU are card!
Paypalul este o platforma online de plati internationale!
Tu iti poti face card bancar la orice banca si-l poti lega de contul de paypal.
Conditiile obligatori pentru a-ti face cont de Paypal sunt:
- varsta minima de 18 ani
- legarea unui cont bancar sau credit card, de contul de paypal ca ei sa te verifice si sa-ti permita dupa verificare sa poti face tranzactii prin ei.

| cocp a răspuns:

Iti trebuie un card la 14 15 ani poti sa tii-l faci