| StefyRO a întrebat:

Stiti de unde sa downloade Dynasty Warriors Online? Dar nu dupa site-ul official.Donwloadul de acolo nu merge. FUNDA! Va rog am nevoiestraight face Este a 2-a oara cand postez.(scuze de cateogire dar adevarul e ca daca postezi la Jocuri nu raspunde nimeni)

5 răspunsuri:
| YoSeBbY a răspuns:

Ma merge sa il descarci de pe site-ul oficial da trea sa incerci de mai multe ori la mine a mers abia a 3a oara

| haness9 a răspuns:

Buna. il gasesti pe torrnetz.eu. FUNDA?

| StefyRO explică (pentru haness9):

Daca il gasesc Da

| StefyRO explică (pentru StefyRO):

Nu exista site-ul ala

| StefyRO explică (pentru haness9):

De fapt il gasi, da eu trebuie sa fac cont si nu merge. Dami-l tu ID: theloup_garou Daca o sa ma ajuti iti dau 3 funde