| GaleataDeChiftele a întrebat:

sunt intr o mare dilema am uitat parola de mess...Totul a inceput cand am schimbat-o pe cea veche cu una noua iar a doua zi am uitato.Se zice pe net ca ar fi vreo modalitate sa iti recuperezi parola folosind parola veche care o aveai ma poate ajuta cineva? exista astfel de posibilitate? dau funda urgent sad

2 răspunsuri:
| Khushi a răspuns:

Pai iti poti recupera parola, daca mai stii raspunsurile la acele doua intrebari cand ti-ai facut id-ul. big grin Stii, cand iti faci id-ul trebuie sa raspunzi la 2 intrebari,daca mai stii ce ai raspuns iti poti recupera parola. De fapt, nu o recuperezi, ci pui alta. big grin

| anUcy a răspuns:

Pai iti poti recupera parola doar daca stii raspunsurile la cele 2 intrebari alese atunci cand ti-ai facut id-ul de mess.