| stefstefansteff123 a întrebat:

Salut TPU, tocmai ce am gasit in podul bunicului meu o masina veche de cusut Naumann KI 14 (NO 795 - Serial Number: 3116852) si as dori sa aflu daca costa ceva, nu stiu unde sa caut

Răspuns Câştigător
| Alexnix1 a răspuns:

Poti sa iei un pret ok pe ea dar doar de la unul care vrea ceva artistic.
Ca practica nu prea este.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se vând pe Ebay la iubitorii de vechituri, cam cu 100 $.

| Vântulalb a răspuns:

Nu cred.
Am vazut prin diverse orase masini de cusut suport pentru mese la terase. Doar pentru ca designul picioarelor este foarte frumos.

| Gligore2000 a răspuns:

Cum sa nu valoreze.O cantaresti si inmultesti cu un leu pe kg.