| Losnams a întrebat:

Trebuie sa invat Iasiul cat de curand. Cum credeti ca as putea sa invat un asemenea oras mai usor? Ms

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Evident, trebuie sa te plimbi cat mai mult si sa fii atent in jur.

| alina2k18 a răspuns:

Google maps, totusi nu e New york laughing

| Raducons a răspuns:

De ce trebuie sa inveti tot Iasul, nu inteleg, vrei sa lucrezi taximetrist, Il poti invata daca mergi prin diferite locuri altfel nu ai cum.

| alexsneks22 a răspuns:

Salut!
Pentru a invata orasul cat mai bine, plimbate zilnic prin el, si fa-ti anumite puncte de reper, gen Magazine, ori... ce-o fi.

| Ahshaj a răspuns:

Plimba te prin oras si fi atenta la drumuri, la cafenele, magazine. Eventual poti face cateva poze si seara te uiti peste ele si incerci sa iti aduci singura aminte drumul pe care l ai parcurs pana in locul din fotografie☺