| nanupaul a întrebat:

Incep sesiune cat de curand, ce credeti ca as putea lua pentru memorie sau ceva care ma ajuta sa invat, am incercat cu memo plus si lecitina, dar nu prea ma ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Încearcă Ginko Biloba, daca spui că nu te ajuta lecitina sau memoplus, dar trebuie sa îți folosești și creierul, sper că știi că dacă nu te focusezi pe ce vrei să înveți degeaba o faci după ce iei pastile de memorie, nu îți bagă ele singure in cap informația.

3 răspunsuri:
| Paul754880338 a răspuns:

Piracetam

| vampyremisa a răspuns:

Nu prea exista. Cel mai bun este somnul.

| Loredana080 a răspuns:

Încearcă acutil și cebrium