| TheodoreUchiha a întrebat:

Urmaresc Naruto Shippuden, si poate unii dintre voi stiti cum e... La 4 episoade, 5 sunt Fillere laughing)
Acum ruleaza Fillerul "Itachi's Story: Light and Darkness" si se cam gata, as vrea sa stiu ce episod va fi dupa el. E tot Filler sau va fi din nou episod-poveste? DAU FUNDA, ca de la un Shinobi la altulwinking

2 răspunsuri:
| marius6543 a răspuns:

In episodul urmator continua povestea lui Itachi si *cred* ca o sa-si trezeasca sharinganul, nu prea mai tin minte ca l-am vazut de mult ala...

| marius6543 a răspuns (pentru marius6543):

Am gresit, m-am mai uitat odata la intrebarea ta si inca nu a aparut episodul urmator, adica 455 dupa fillerul cu itachi.