| MaduMadutsa a întrebat:

Va rog, puteti sa ma ajutati la cateva intrebari de pe Romania~roleplay? ma chinui de cateva zile sa trec testul dar nu a reusit. Am citit si regulamentul de vreo cateva ori dar tot in zadar.

1.In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
a)San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
b)BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
c)San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station

2.Care este metoda corecta pentru a obtine ajutorul unui admin in joc?
a. Vorbind OOC si cu Caps-lock astfel incat acesta sa vada.
b.Folosind /report sau /re.
c.Prin a da un anunt.

3.In timp ce te joci pe server zaresti o unitate de politie care circula regulamentar. Este corect sa treci pe langa ea si sa o provoci pentru o urmarire?
a.Niciun raspuns nu este corect, regulamentul nu prevede asa ceva
b.Da deoarece asa sporesti roleplay-ul si le dai de munca ofiterilor
c.Nu, regulamentul serverului interzice cu strictete asa ceva

4.Un jucator a sunat la politie cum ca ai avea arma asupra ta si esti agresiv. Politia ajunge intr-un numar foarte mare, care este cea mai corecta actiune pe care urmeaza sa o faci?
a.Fug inainte in zig zag si sar pentru a ma deplasa mai repede, poate scap de politie
b.Dau un bind pentru roleplay, scot arma si incep sa trag in toti politistii deoarece am facut roleplay cand am scos-o
c.Las arma jos si ma las prins sau incerc sa fug, intr-o maniera roleplay

cam astea sunt. Multumesc anticipat!
Evident, voi da si funda!

1 răspuns:
| mytyka a răspuns:

La 1 si 2 este b iar la 3 si 4 este c. Incearca asa. Sper sa-ti fie de folos.