| 123RAUL456 a întrebat:

Voi a-ti mancat vreodata tăiţei in lapte? Daca da, vi s-a intamplat ca atunci cand mancati putin din taiteii cu lapte sa va doara un pic burta? Mie si fratelui meu ni s-a intamplat chiar acum. Stiti din ce cauza ne-a durut burta cand am mancat taiteii cu lapte? Daca stiti, spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca atunci cand manaci paste cu lapte te doare burtica pot sa-ti spun ca ai viermi intersinali si trebuie sa faceti tratament toata familia, iar pe peiroafda tratamentului NU aveti voie sa beti lapte deloc, nici sa mancati zahar sau price produs cu zahar ori fructe dulci.

| Dumbi a răspuns:

Da… sunt buni si chiar imi plac. Ai mancat taiteii cu laptele cald, si d-aia te doare burta. Sau nu ti-a intrat bine in stomac.