| Norbert97 a întrebat:

Vreau sa imi bag windows xp si nu stiu care serive pack sa imi bag...1 sau 2? ca am bagat service pack 3 dar imi face probleme la pornirea laptopului nu imi apare welcome, mi se face ecranul negru etc. Ce imi sugerati in afara de sp3? Care este mai bun pentru jocuri SP1 sau SP2.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! SP2 este varianta cea mai buna de windows xp daca nu iti merge sp3.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai bine descarca un alt sp 3, poate ca cel pe care-l ai nu e bun!
Incearca nu ai nimic de pierdut! Bafta!

| Pinker a răspuns:

Pardon voiam la ddr sa iti dau link-ul asta
http://www.emag.ro/......EDFJ2BBBM/

| Pinker a răspuns:

Iati rami si baga win 7 dar daca vrei u xp baga win xp sp 3 este mult mai bun ca win xp sp 2