| maryusbz a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta. Am gasit doua tablete: Serioux S745TAB si Evolio Evotab4. Care este mai buna, sau exista alta mai buna in jurul aceluiasi pret? Ofer Funda!

3 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Salut Serioux S745TAB deoarece are viteza de procesare purin mai mare.
Parerea mea este sa mai strangi 70 lei si sa ti-o achizitionezi pe aceasta:
http://www.emag.ro/......D4B4JBBBM/
Are procesor dual core si rezolutia mai mare.Deci putere si claritate mai mare in jocuri si filme. Succes

| MaNNuu a răspuns:

Eu zic ca e mai bun serioux-ul caci are procesorul mai tare si android-ul mai mare 4.2 avand in vedere ca evotab4 are doar 4.1....Parerea mea e ca mai bine strangi 7-8 milioane sau poate chiar 5-6 si cauti un telefon cu android si toate cele pe care sa mearga orice joc, gen Allview p5 quad sau p6quad poti gasi la mana2 cu garantie....Eu m-as baza pe telefon caci pe el poti si vorbi cu cartela.

| maryusbz explică (pentru MaNNuu):

Eu m-am uitat la comentarii la amandoua pe site-uri si spuneau ca evolio e buna si serioux nu prea e buna. Eu am Samsung Galaxy Y si voiam mai demult sa imi iau Allview P4 Duo, dar nu prea am chef sa strang atatia bani... In orice caz, multumesc de raspuns.