| NikNam a întrebat:

Am o tableta Serioux S745TAB si vreau sa o adu la setarile din fabrica.
Cand apas combinatia Start+VolumDown imi apare `robotelul cel vere` culcat pe stapte, iar dedesubt scrie ` No command.` ce trebuie sa fac?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu se reseteaza asa o tableta la setarile din fabrica. Ca sa poti face asta, intra in setari, si cauta ''creati copie rez. si reset.'' iar jos de tot ai optiunea ''revenire la datele din fabrica''
Bft!

| NikNam explică:

Am uitat sa mentionez ca am pus parola la tableta si am uitat modelul respectiv si de asta vreau s-o resetez.