| edy423 a întrebat:

vreau sa imi spuneti ce nume sa aleg pentru canalul meu de youtube.Vreau sa fie un nume maret care sa strige! Dau funda! P.s (calanul e de gaming). Initial ma gandisem la Shadow Fartrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| capoi a răspuns:

Deci incearca sa nu pui ceva ce sa contina shadow sau knight sau chestii de genul pentru ca da dovada de neprofesionalism. Va ceva ce sa contina si numele tau. Gen uite aici numele ce am eu.https://www.youtube.com/channel/UCXTsJEk7geQMS4kV6DdaB1A

2 răspunsuri:
| Uxellodunon a răspuns:

Giardia intestinalis

| TheFragranceMaster a răspuns:

TheFragranceMaster.