| steaua4everful a întrebat:

Vreau sa ma abonez la Telekom TV. Aveti idee cat m-ar costa instalarea echipamentelor TV?

7 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Instalarea este gratis doar abonamentu costa happy

| AnaBejenaru a răspuns:

Te referi la instalarea din partea firmei?
Nu îți ia nimic face to face, dar te încarcă la prima facutură, eu am plătit 10-12 lei în plus happy

| KanezuY a răspuns:

Sa nu te abonezi la telekom, ca aia sunt la suprapret!

| steaua4everful explică (pentru KanezuY):

Ce ma sfatuitesti sa fac? Am deja 2 televizoare independente fiecare cu decodorul lui la o singura antena Digi. Mi se poate pune si un al treilea decodor?

| KanezuY a răspuns (pentru steaua4everful):

Vorbesti cu aia de la digi daca se mai poate pune inca 1 decodor.

| xpoisonxdartx a răspuns:

Vai nu fa prostia asta o sa te arda la contract urat daca vrei sa il desfiintezi. Gen eu dupa 8 ani inca primesc lunar facturi cu 0, 00lei.