| OlteniaEternaTerraNova a întrebat:

Vreau sa fac contract cu RDS pentru televiziune digitala si internet prin fibra optica. Aveti idee daca costa ceva instalarea?(adica cand vin oamenii aia sa imi monteze alea)Funda big grin

Răspuns Câştigător
| ciky_9596 a răspuns:

Danii eu am facut contract acum 3 saptamana, a venit la mine o fata cu oferta lor, si acum cateva zile m-au si instalat. Nu m-a costat nimic. Mi-am bagat cablu si net. Cred ca poti sa vb direct cu ea, nr este 0729 619 999 Irina parca o cheama

2 răspunsuri:
| EpicWIN a răspuns:

Nu costa nimic.

| Overdose a răspuns:

În mod normal, instalarea este gratuită. Sper să nu mă înşel. Aşa a fost la mine, cel puţin.