| DenimM a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un laptop de la eMAG la pretul de 1.500-1.550lei, dar nu prea stiu ce sa aleg, sa fie bun la componete, ceva sa mearga repede, mai mult pentru jocuri.
Sa fie Asus, dau funda celui care imi arata ceva bun(la eMAG)

Răspuns Câştigător
| Ady2000Ady2000 a răspuns:

Salut! Asta ar fi cam cel mai bun Asus in acel pret (Vandut de eMAG)
http://www.emag.ro/......D436RBBBM/

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In banii ăia i ti faci o unitate belea, cu placă video mare, cu hard disk mare cu unitate dvd wrighter, m ai pui ceva si i ti i ei un monitor full hd, si nu se compară cu niciun laptop ce unitate bună vei avea, iar in unitate spre deosebire de laptop ai marele avantaj că poti inlocuii piesele cu mare ușurinta, atit memoriile, cit si placa audio sau video, la laptop toate sunt lipite din fabrică si adio imbunătătiri, nu ai cum sa faci nicio schimbare, acum tu stii daca optezi pentru un laptop sau pentru o superbă unitate cu aeresiresi silentioasă si elegantă. Succesuri

Răspuns utilizator avertizat
| Ady2000Ady2000 a răspuns:

Si asta este adevarat cristi dar el poate vrea si portabilitate happy