| AquaBlue97 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca am ip-ul de la calculatorul unei persoane, o pot gasi pe Facebook?
Doar sa ii gasesc profilul atat.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cu IP-ul unui calculator nu poti gasi pe cineva, deoarece nu esti Adminul FaceBook-ului sa ai acces la baza de date a FB-ului.
Deci, nu ai ce face cu acea adresa de IP!
Te-ar ajuta daca ai afla adresa ei de FB, sau o cauti dupa nume, asta daca nu cumva te-a blocat si nu poti sa o vezi deloc.
In cazul in care tu esi blocat, poti sa-ti faci un cont fictiv de Fb si sa continui sa o cauti, ori sa rogi un prieten care are FB sa te lase sa intrii pe contul lui si sa o cauti.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu poti!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti si cine stie daca mai are acelasi ip de cand il stii tu

| Printesa10TM a răspuns:

Nu, din pacate nu poti.

| Staif a răspuns:

IP-ul este dinamic, se schimba la fiecre conectare. Din fericire!

| Odysea a răspuns:

Nu poti

| DoltaRăzvan a răspuns:

Nu, nu poţi.