| adela453 a întrebat:

Buna TPU uitati vreau sa gasesc o persoana pe facebook ( ii stiu numele etc ) dar cand ii scriu numele imi apar alte persoane si nu o pot gasi, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| GăbițuGabriel a răspuns:

Buna Adela. Iti apare numele la alte persoane pentru ca persoana pe care vrei tu sa o cauti are acelasi nume cu restul' si ca sa o sa gasesi trebuie sa ii ceri linkul de profil respectiv al perosanei doar daca o cunosti si vorbesti mereu cu ea.

1 răspuns:
| Gabica a răspuns:

Pai poti sa cauti persoana respectiva in prietenii unei alte persoane.Sau poti pur si simplu sa ii ceri link-ul.