| Biclineru_Stefan_1981 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti cum aflu cu exactitate cate punte Vodafone am pe mobilul meu.Adica mi-am facut cont pe site si scrie ca sunt client gold si am 240 de punte.Mam uitat la advantajele clientului gold si scrie ca am cu 200% mai multe puncte. Vreau sa stiu daca in alea 240 de puncte sunt incluse si cele 200% de punce. Funda+like.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nomoretears1111 a răspuns:

In contul tau myvodafone ai aceasta informatie. Daca acolo scrie ca ai 240 de puncte, inseamna ca atatea ai. Mai poti sa suni la Relatii cu clientii si sa intrebi acolo despre punctele tale si despre avantajele de a fi client gold. ( ai devenit un astfel de client datorita vechimii in retea sau datorita valorii facturilor tale. )