| IONNUT1998 a întrebat:

vreau si eu adresa scolii Nr.1 Nicolae Simonide din Pitesti, daca s-ar putea un link.
Dau FUNDA foarte mare raspunsului corect.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se pare ca nu are site propriu.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Str. 9 Mai, nr. 50, cod 110109 --- vezi sursa :http://www.ghidpitesti.ro/educatie-o-Scoli-generale.html

| IONNUT1998 explică (pentru alessia5158):

Scuze m-am exprimat gresit am vrut sa spun adresa de internet adica site-ul scolii ca str., nr., codul le stiu.

| IONNUT1998 explică (pentru alessia5158):

Scuze m-am exprimat gresit am vrut sa spun adresa de internet adica site-ul scolii ca str., nr., codul le stiu.

| IONNUT1998 explică (pentru alessia5158):

Scuze m-am exprimat gresit, am vrut sa spun adresa de internet adica site-ul scolii ca str., nr., codul le stiu

| IONNUT1998 explică (pentru alessia5158):

Scuze m-am exprimat gresit, am vrut sa spun adresa de internet adica site-ul scolii ca str., nr., codul le stiu

| alessia5158 a răspuns (pentru IONNUT1998):

Se pare ca nu are site propriu.