| Cavani1999 a întrebat:

Salut, trebuie sa primesc pe card o sumă de bani de la un site cu reclame, azi îmi trimite banii, știe cineva când o sa-i primesc pe card? Am cont la Raiffeisen, cel care se ocupa cu siteul zicea că în weekend nu lucrează bancile și o sa-i primesc luni, e adevărat sau intra și în weekend banii?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce eu am banuiala ca daca nu ai un contract facut ceva pe incredere nu intra nimic...ca asa sunt oamenii, unii nu sunt de buna credinta nici daca ii uzi si apoi ii electrocutezi cu clestii de la o baterie.

Răspuns utilizator avertizat
| antimulte a răspuns:

Miroase a teapa. Transferul bancar se realizeaza in maxim cateva ore, bancile suntin inchise in weekend, dar transferul online, ca si bancomatele functioneaza non stop.

| Susanu_Riciard_1990 a răspuns:

E pe AdsOnHub cumva?

| Cavani1999 explică (pentru Susanu_Riciard_1990):

Da