| adycash a întrebat:

Salut TUP! Am si eu o problema si sper sa ma ajutati am un sistem de boxe 5.1 si subwfarul scoate un sunet ciudat cand il porenesc am un clip sa va dati seama exact de ce e Vorba aici e clipu http://www.youtube.com/watch?v=-UUvPuGl71s

1 răspuns:
| winston88 a răspuns:

Ar putea sa fie un condesator ars (umflat)uitate la cablurile care duc la subwfer si care sunt pe placa daca e ceva ars pe acolo sau la intrare la mufele alea pe placa daca are tot asa ceva ars sau umflat.dar oricum trebuie sa te ducii cu el la un service