| MirifiCu a întrebat:

Salut tuturor. Aveti idee daca am buletinul expirat de cateva luni pot face un abonament la Cosmote? Va rog sa aduceti si ceva argumente. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, actul de identitate nu mai este valabil. Du-te si schimba-l, s-ar putea sa primesti si o amenda de 40-80 lei. Numai bine!

| vlad_4846 a răspuns:

Nu poti...e ca si cum nu ai exista!

si chiar daca ai buletin valid nu cred ca poti face pe numele tau ca acum astia cer dovada de spatiu sau acte de proprietate si/sau job

| chelie91ptm a răspuns:

Din pacate daca e expirat nu.