| Adriana_8922 a întrebat:

Sunt din Bucuresti, de unde as putea cumapara artificii, petarde etc. pentru ca acum e mai greu ca le confisca polita straight face

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Sincer ar trebui sa nu faci asta daca politia nu da voie. Au un motiv bun. S-a murit de la aceste prostii. Orcum totusi sa nu zici ca nu vreau sa iti dau informatii. Le gasesti in europa sau obor. Succes!

| amanda33 a răspuns:

Buna
gasesti in europa sau in obor pe la rromi. vezi ca trebuie sa stii sa cum intrebi de ele
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la big castanihappy